На адресу інспекції надійшло звернення мешканки м. Одеси
стосовно витоку стічних вод у Чорне море. З метою з’ясування обставин державні
інспектори виїхали на місце події.
Разом з громадянами, інспекторами проведено огляд
моря. Візуальних ознак забруднення води не виявлено. Для проведення
екологічного контролю проведено відбір проб.
На теперішній час дослідження тривають. У разі
фіксації наступних фактів забруднення моря, інспекцією будуть оперативно
проведені заходи.