За зверненням одеситки інспектори обстежили акваторію Чорного моря та відібрали проби води

На адресу інспекції надійшло звернення мешканки м. Одеси стосовно витоку стічних вод у Чорне море. З метою з’ясування обставин державні інспектори виїхали на місце події.

Разом з громадянами, інспекторами проведено огляд  моря. Візуальних ознак забруднення води не виявлено. Для проведення екологічного контролю проведено відбір проб.

На теперішній час дослідження тривають. У разі  фіксації наступних фактів забруднення  моря, інспекцією будуть оперативно проведені заходи.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці