Біля села Кандибине на Миколаївщині виявлено незаконне перевезення деревини

Під час проведення природоохоронних заходів працівники інспекції виявили факт незаконного перевезення деревини поблизу села Кандибине на Миколаївщині. 

Встановлено, що громадянин перевозив власним автомобілем фрагменти деревини без документів, які б підтверджували законність її походження та транспортування. 

За результатами розгляду матеріалів порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення 

На громадянина накладено штраф у розмірі 510 гривень, який сплачено у добровільному порядку.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці