Під час проведення природоохоронних заходів працівники інспекції виявили факт незаконного перевезення деревини поблизу села Кандибине на Миколаївщині.
Встановлено, що громадянин перевозив власним автомобілем фрагменти деревини без документів, які б підтверджували законність її походження та транспортування.
За результатами розгляду матеріалів порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення
На громадянина накладено штраф у
розмірі 510 гривень, який сплачено у добровільному порядку.