У Хаджибейському районі Одеси зафіксовано знищення газону: порушника притягнуто до відповідальності

Під час проведення природоохоронних заходів у Хаджибейському районі міста Одеси державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища виявили порушення вимог законодавства. Під час виконання робіт було знищено газон площею25 кв. м.

На перший погляд — невелика ділянка. Проте газони виконують важливу функцію в міському середовищі: зменшують запиленість повітря, утримують вологу, знижують температуру в спекотний період та формують комфортний простір для мешканців. 🌿

За фактом порушення складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 153 КУпАП. Винесено постанову про накладення адміністративного стягнення. Окрім штрафу, Інспекцією пред’явлено претензію на відшкодування завданих збитків. Порушник сплатив нараховану суму в добровільному порядку.

Збереження міських зелених насаджень — це питання не лише естетики, а й якості життя в громаді. 🌱

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці